Ewangelizacja w plenerze

Warunki pogodowe sprzyjają organizacji wydarzeń. Pełną parą idzie ewangelizacja w plenerze. Dla Fundacji NA SKALE jest to idealne pole działania.

W ostatnich tygodniach nasza mobilna scena kilka razy służyła jako przestrzeń działań ewangelizacyjnych.  W drugiej połowie maja wspieraliśmy ewangelizację z ks. Rafałem Jarosiewiczem przy kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej w Wałbrzychu. W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa scena znalazła zastosowanie w czasie wieczoru „Uwielbienia Siedlce dla Jezusa”, który poprowadziła Siedlecka Szkoła Nowej Ewangelizacji z ks. Tomaszem Bielińskim na czele. Trzecim wydarzeniem ostatnich dni, które wspomogliśmy jest Łuków dla Jezusa.

Nasz kalendarz imprez powoli się zapełnia wydarzeniami służącymi dobru wspólnoty chrześcijańskiej. Osoby zainteresowane współpracą zachęcamy do kontaktu biuro@fundacjanaskale.pl