Międzyrzec dla Jezusa 2021

Międzyrzec dla Jezusa

Już 25 lipca 2021 r w parafii Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim odbędzie się wydarzenie Międzyrzec dla Jezusa. Dobra Nowina pełna nadziei z głośników popłynie na terenie żwirowni obok stoku narciarskiego.

Spotkanie rozpoczyna się w niedzielne popołudnie o godz. 15.00 w godzinie miłosierdzia. Na wstępie uczestnicy wysłuchają koncertu pochodzącego z Białej Podlaskiej zespołu „Full Power Spirit”. Będzie można posłuchać także utalentowanych dzieci z scholii parafialnej. O 16.45 organizatorzy przewidują świadectwo nawrócenia i drogi do Pana Boga przedstawione przez członków wspólnoty Christeros.

Zwieńczeniem wieczoru będą dwa koncerty: zespołu „Porozumienie” grającego muzykę o tematyce chrześcijańskiej (prayer rock) oraz rapera Piotra Kowalczyka ps. „Tau”.

Organizatorami wydarzenia są duszpasterze Parafii Chrystusa Króla w Międzyrzecu Podlaskim oraz Fundacja na Skale. Więcej informacji na plakacie.

Międzyrzec dla Jezusa 2021